2009-08-25ВІЗИТ

Владика Мілан взяв участь у коронації ікони Пресвятої Богородиці у білоруському місті Брацлав

22 серпня владика Мілан взяв участь у коронації старовинної греко-католицької ікони Пресвятої Богородиці у білоруському місті Брацлав Вітебської області (переглянути фото). Коронацію папськими коронами здійснив кардинал Йоахим Майснер, архиєпископ Кьольну. У присутності понад 20 єпископів, більш ніж 200 священиків і тисяч вірників ікона Божої Матері була проголошена Царицею озер (оскільки в тій місцевості багато водойм).

Перед церемонією коронації владика Мілан спільно з Апостольським візитатором для греко-католиків Білорусі, архіандритом Сергієм (Гаєком) очолив Акафіст до Божої Матері, в якому взяли участь ще 15 греко-католицьких  священиків.  

Присутні вірники переживали велику радість з приводу відновлення Католицької Церкви обох обрядів у Білорусі.

23 серпня, у неділю, владика Мілан правив Службу Божу у церкві святої Параскеви в Полоцьку, де було висвячено в єреї диякона Аляксандра Аудзеюка (переглянути фото).

Пообіді владика Мілан відвідав храм святої Софії Полоцької, що був кафедральним собором священноученика Йосафата Кунцевича. За радянських часів храм був зруйнований, а зараз його відремонтували і створили тут державний музей та зал органної музики.

Вл. інф.