2009-09-01ПАМ’ЯТНІ ДАТИ

Церковні ювілеї у Доробратові

30 серпня відбулося святкування 355-річчя заснування греко-католицької парафії в селі Доробратово Іршавського деканату, 70-річчя початку і 60-річчя завершення будівництва місцевого храму святого Миколая Чудотворця.

Наріжний камінь цієї церкви освятив у 1939 році Преосвященний владика Олександр Стойка і в тяжкі воєнні та повоєнні роки вірники звершили будівництво одного з найбільших храмів нашої єпархії.

Доробратівчани серйозно підготувалися до свого ювілею. Вони прекрасно відремонтували фасад та пофарбували церкву зовні, відновили старовиині хрести біля храму.

На святкуванні владику Мілана зустрічала молодь з хлібом і сіллю, а духовий оркестр заграв Папський гімн. У привітальному слові молодь розповіла про багатовікову історію свого села і парафії. Після цього владика Мілан благословив 30 першокласників.

Потім відбулося освячення хрестів і ремонту. У своїй проповіді на Архієрейській Службі Божій владика Мілан говорив про важливість християнського виховання дітей і молоді.

Після цього було звершено обхід церкви, і владика Мілан благословив усіх присутніх школярів та студентів, котрі наступного дня починали свій новий навчальний рік.

Вл. інф.
Фотографії з події