2009-09-08ПРОЩА

Відбулося чергове єпархіальне паломництво до Чудотворної ікони Божої Матері у Зарваниці

Єпархіальне паломництво до Чудотворної ікони Божої Матері у Зарваниці розпочалося 5 вересня. Відники Мукачівської греко-католицької єпархії зібралися у старій церкві і молилися ружанець перед Чудотворною іконою. Опісля на площі-амфітеатрі біля старої церкви при відкритій каплиці відслужено вечірню українською мовою.

Після неї владика Мілан очолив Архієрейську Службу Божу церковнослов’янською мовою. З ним співслужили 20 єреїв Мукачівської єпархії, інші Протягом всієї Літургії сповідали. Народ з наснагою співав наші наспіви. На вечірній Службі проповідував ставрофорний протоієрей о. Петро Креніцкий, декан Тячівського деканату.

Після Служби паломники процесійно із запаленими свічками перейшли на площу перед новим собором Зарваницької ікони Божої Матері, де було відслужено парастас і освячено воду. Нічні чування продовжились Хресною дорогою. (Фотографії з першого дня паломництва.)

У неділю вранці у новому соборі спільна молитва розпочалася співаним ружанцем, за яким слідкувала утреня. Архієрейську Службу Божу очолив владика Мілан, а з ним співслужив єпископ-емерит з Канади владика Михаїл (Вівчар) і 17 священиків.

Єпархіальне паломництво завершилося процесією з собору до джерела, освяченням води та пам’ятних предметів (хрестів, ікон, ружанців тощо), які вірники придбали собі на паломницькому місці. (Фотографії з другого дня паломництва.)

Вл. інф.