2009-10-22ПОДІЯ

Презентація нової книжки в стінах єпископської резиденції

У середу, 21 жовтня, в єпископській резиденції відбулася презентація праці закарпатського мистецтвознавця Олександри-Лесі Боднар «Таїна втілення: образ Ісуса Христа в сакральному мистецтві».

Досі ми мали тільки одну книжку закарпатського мистецтвознавця Михайла Приймича, присвячену іконостасам нашого краю. І ось з’явилася друга праця про сакральне мистецтво, яка розповідає не тільки про світовий контекст образу Ісуса Христа, але й український та закарпатський.

270-сторінкова ілюстрована книжка, яка вийшла у видавництві «Карпати», є подією для всієї України, адже досі подібної праці у нашій державі не було. Протягом 1997-2004 років Олександра-Леся Боднар навчалася у Люблінському Католицькому університеті (Польща) на відділі фундаментальної теології. У 2008 захистила магістерську роботу з питань зображення Ісуса Христа в історії сакрального мистецтва.

Презентація відбулася за участі Апостольского адміністратора Мукачівської греко-католицької єпархії владики Мілана. Також була представлені і картини чоловіка пані Олександри-Олесі – відомого закарпатського художника Юрія Боднара, який спеціалізується на релігійній тематиці.