2009-11-24ОСВЯЧЕННЯ

У Липецькій Поляні вже збудували і освятили церкву

В неділю, 22 листопада, владика Мілан завітав з пасторальним візитом до парафії села Липецька Поляна, де здійснилося освячення нової дерев’яної церкви. Діти вітали Архієрея перед Богослужінням квітами і віршами. Вірники з нетерпінням чекали на цю подію. адже з червня молилися під навісом надворі.Тут за судовими рішеннями мало відбуватися почергове моління разом з православною громадою у старій греко-католицькій церкві, але їх так і не вдалося впровадити.

Церква була побудована за дуже короткий час. Священики з Тячівського і Хустського деканатів на початку липня зробили фундамент. А тепер  вона уже збудована.

Отець Василь Бич дякував владиці Мілану за прибуття, а владика зізнався, що збулася одна його велика мрія, щоби в Липецькій Поляні наші вірники могли молитися у церкві. Нехай Господь Бог щедро винагородить усіх, котрі помагали в цьому, усіх спонсорів, благодійників, зокрема тих, що посприяли будівництву найбільше: італійській місії з міста Баден Ветінген зі Швейцарії і пані Беті Ковач з Америки.

Вл. інф.

Фотографії з освячення