2009-11-23ВИНОГРАДІВЩИНА

На Михайля освячували дзвони

21 листопада, на свято Собору архістратига Михаїла, владика Мілан навідався до парафії в  селі Онок, де відбулося освячення нових дзвонів. Владика подякував вірникам за їхню турботу, за те, що не шкодують своїх зусиль, аби достойно прикрасити свою церкву... (Фотографії з освячення)

Після освячення дзвонів і благословіння, владика Мілан поїхав на храмовий празник у село Черна Виноградівського району , де також будується нова церква. Оскільки у селі не вдалося впровадити почергове моління, вірники, які моляться у тимчасовому приміщенні, врешті вирішили будувати новий храм. Богу дякувати, що вона вже під дахом, має вікна і двері.

На свято зібралося багато людей, які дуже раділи з візиту владики Мілана і молилися за благодійників, які допомагають будувати церкву. Владика подякував насамперед їм, вірникам, які уклали свої кошти у будівництво, які стараються, щоб їхня церква вже за короткий час могла служити потребам парафії. Наприкінці було зроблено обхід церкви, і вірники радісно розходилися додому. (Фотографії з події)

Вл. інф.