2010-01-24ОСВЯЧЕННЯ

В Оноку освятили нову фару

23 січня, у суботу після Богоявлення, владика Мілан відвідав з пастирським візитом парафію Архістратига Михаїла села Онок Виноградівського деканату. Тут у новому храмі (освячення відбулося 18 листопада 2007 року) владику чекали радісні вірники. З привітальним словом зустрів його протоієрей Мирослав Сипко, декан Виноградівського деканату. У співслужінні разом із сімома священиками владика Мілан віслужив Архієрейську Службу Божу. Перед Лтургією владика уділив двом семінаристам 4-го курсу УжБА нижчі чини – читця, співця та свічконосця. Під час Літургії було уділено дияконські свячення Роману Лозюку із смт Королево Виноградівського деканату.

У своєму пастирському слові владика Мілан наголосив на важливості уважного читання Святого Письма та чіткого донесення його читцями по всіх церквах на різних Богослужіннях. Також владика звернув увагу на слова апостола Павла, щоб кожен із нас зодягнувся у щит віри та меч духовний, яким є Слово Боже.

Після Літургії усі присутні вірники разом із священиками та владикою процесійно рушили до новозбудованої фари. Цього дня її було урочисто освячено.

Вл. інф.

Фотографії з події