2010-01-25ПОДІЯ

Фінальні акорди різдвяних святкувань

В обласній філармонії 24 січня відбувся благодійний різдвяний концерт. Ідея його проведення в такому форматі виникла ще торік, коли тривав фінал конкурсу парафіяльних вертепів Мукачівської греко-католицької єпархії. Тоді організатори вирішили наступного року показати усіх цих талановитих дітей і молодь ширшій публіці.

Програма концерту була насиченою і різноманітною. На сцені виступали хори (кафедральний хор ім. Блаженного священномученика Теодора, кафедральний хор ім. о. Августина Волошина, церковний хор парафії Всіх Святих з Ужгорода), колядницька група «Голоси вертепу», а також окремі виконавці – солістка Дарина Степанюк з Порошкова, лауреатка премії ім. Дезидерія Задора Юстина Дідик, народний артист України Петро Матій. Колядували і щедрували у філармонії і цьогорічні переможці єпархіального конкурсу вертепів: маленькі бетлегеми з парафії Успення Пресвятої Богородиці села Зняцево, юні колядники з Успенської парафії селища Білки, молодь із собору Мукачева.

Владика Мілан наприкінці концерту подякував усім учасникам, котрі безкорисно віддавали свої таланти і серце для прославляння новонародженого Ісуса. Він також висловив сподівання, що концерт сподобався ужгородцям і це стане початком доброї традиції, а наступного року на нього збереться ще більше виконавців та глядачів.

Усі кошти, зібрані на цьому заході, підуть на підтримку діяльності молодіжних центрів єпархії.

Вл. інф.

Фотографії з концерту