2010-02-23ОСВЯЧЕННЯ

У Міжгір’ї-Прохідному освячено дзвіницю і три нові дзвони

21 лютого, в першу неділю Великого посту – Неділю Православ’я, владика Мілан відслужив у співслужінні з чотирма священиками Архієрейську Літургію у присілку Міжгір’я – Прохідному. На самому початку Літургії було освячено дзвіницю та три нові дзвони. Під час Архієрейської Служби Божої з рук Преосвященного владики Мілана отримав ієрейські свячення диякон Петро Тереля, випускник УжБА.

У своєму пастирському слові до вірників владика Мілан розповів про історію встановлення святкування Неділі Православ’я на Соборі у Константинополі 842 року. Мета цього празника – прилюдно і урочисто віддати честь і поклін святим іконам Ісуса Христа, Пречистої Діви Марії і святих. Оскільки перше торжество православ’я, тобто прилюдне почитання святих ікон після осуду іконоборства, відбулося у першу неділю посту 842 року, то ця неділя до сьогодні залишається неділею почитання святих ікон.

Наприкінці Богослужіння було вручено Архієрейські грамоти. Серед інших грамотою відзначений і голова Закарпатської обласної ради пан Михайло Кічковський.

Після Літургії, згідно з нашою традицією, кожен з вірників мав змогу задзвонити у новооясвячені дзвони.

Вл. інф.

Фотографії з події