2010-03-01НОВИНА

Сокирницька громада святкувала 20 років свого відновлення

28 лютого, у другу неділю Великого посту, владика Мілан відвідав Сокирницю Хустського деканату. Того дня ця парафія відзначала ювілей. Адже 20 років тому у Сокирниці відновилася греко-католицька громада і розпочалися Богослужіння у старовинній дерев’яній церкві св. Михаїла.

З нагоди цієї дати владика Мілан у співслужінні з двома священиками відслужив святкову Архієрейську Літургію. На самому початку Літургії було освячено новий розпис храму.

У своєму пастирському слові владика Мілан наголосив на тому, що триває Великий піст, і це є час для примирення з ближніми, час прощення, час милосердя, час любові, час покаяння, час для того, щоб змінити своє життя. Ця зміна повинна відбутися таким чином, щоб ми відкинули від себе гріх і почали жити життям з Ісусом Христом. Ця зміна необхідна для того, аби ми відчули всю силу та радість Воскресіння Ісуса Христа. 

Після Літургії владика Мілан за ревну 20-літню душпастирську діяльність відзначив о. Василя Бровді правом носити золотий хрест та вживати титул "протоієрей". Сокирницькі вірники щиро дякували своєму пастиреві за два десятки років, котрі він віддав, служачи Господу у їхній парафії.

Вл. інф.

Фотографії з події