2010-03-22ПАРАФІЯ

Пастирський візит владики Мілана до Кленовця

У п’яту неділю Великого посту, 21 березня, владика Мілан у співслужінні із двома священиками відслужив Архієрейську Службу Божу у селі Кленовець деканату Мукачево-район. Це було останнє село у цій замукачівській долині, де владика Мілан ще не бував зі своїм пастирським візитом.

Вірники села Кленовець моляться у церкві, яка була збудована словаками-лютеранами. В часи радянського режиму словаки були вивезені із цього села і церква використовувалась як склад для різних хімікатів. Згодом, після розпаду Радянського Союзу, влада передала церкву греко-католицькій громаді. 

У своїй проповіді до вірників парафії села Кленовець, владика Мілан зазначив те, що принципом життя Церкви є служіння, і це є силою св. Духа. Це є можливо  лише тоді, коли ми живемо в єдності із Господом. Цю єдність із Господом ми одержуємо через святі Тайни. Через них Господь дає нам сили укріплятися, вдосконалюватися у вірі та у чеснотах. Через Тайну Хрещення ми долучаємося до спільноти всієї Церкви, через Тайну Покаяння ми очищуємося від гріха, примиряємося з Богом та Церквою, йдемо до спасіння. Через Тайну Євхаристії сила св. Духа перетворює нас, наші серця, змінює наше життя. "Молімося, просімо у Господа нашого, щоб він дав нам покаяння, щоб ми могли бачити гріхи наші, щоб ми служили ближнім нашим, а не осуджували їх. Просімо духа смиренності, терпіння, служіння та любові".

Після Архієрейської Літургії сотрудник парафії с. Кленовець о. Ю.Палюх висловив щиру подяку владиці Мілану за його пастирський візит до кленівчан та за його батьківську турботу про всіх вірників Мукачівської греко-католицької єпархії.  

Вл. інф.   
Фотографії з події