2010-03-26ПРАЗНИК

Владика Мілан святкував Благовіщення з вірниками Братова

25 березня, на свято Благовіщення за Григоріанським стилем, владика Мілан відвідав с. Братово Берегівського деканату. Тут він у співслужінні з одинадцятьма священиками відслужив Архієрейську Службу Божу.

У своїй архієрейській проповіді владика привітав із величним святом Благовіщення всіх зібраних вірників. Владика Мілан говорив про те, що багато людей не приймають дві природи Ісуса Христа: людську та Божественну. Сектанти кажуть, що Ісус – це найкраща людина на землі, але для нас Він є і Бог і людина, тому й говоримо: «БОГОЧОЛОВІК», той, який об’єднав дві природи. Це є дійсно прекрасно! Людина починає мудрувати, хоче осягнути своїм розумом правди віри і відкидає їх. Починає вірити в те, що буде рай на землі, й голосить, що ось-ось вже має прийти Ісус і буде царювати тисячу років. І краще не пускати до двору тих, що проголошують людські теорії! Ісус Христос, Бог хоче дати нам більше – вічність, вічне життя, і це є благовість! Церква радіє істинній благовісті! Господь хоче, щоб ми теж були благовістителями. Найперше єпископи, потім священики, диякони та всі вірні. Це є велика відповідальність. Ми маємо ангельське служіння, те, котре мали апостоли, котре стосується всіх нас. 

Папа Бенедикт XVI оголосив цей рік Роком священства, і це є велика нагода та можливість розважити над тим, чи я є тією людиною, яка благовістить, яка голосить правду, яка голосить радість. Ми всі покликані до служіння, ми покликані до дарування себе один одному. Це служіння, це дарування себе, яскраво проявляється в родині. Сьогоденною проблемою є деградація сучасної людини. Сучасна людина втратила відчуття святого. Й так само секс, який Церква вважає святим актом, актом, через який у співдії з Отцем людина має дар народжувати, став для сучасного суспільства простою формою задоволення!  Людина не хоче прийняти дітей до життя, і це є ТРАГЕДІЯ!!!

Один із кураторів однієї з наших парафій 7 років тому мав лише двох синів. Але Господь дав йому і його дружині відвагу відкритися на життя, і в них народилися ще дві доньки. А нещодавно з’явився на світ ще один син! Він не побоявся прийняти істинне батьківство! Тож не біймося, не будьмо скептиками! Пречиста Діва Марія теж мала страх, але вона довірилась Богові. Хтось підрахував, що у Святому Письмі "Не бійся" говориться 365 разів, тобто ми маємо на кожен день року запевнення не боятись. Коли в наші серця приходить страх – не біймося, згадаймо про Слово Боже! Згадаймо про Благу Вість. Ісус Христос вчора й сьогодні – той самий на віки!

Також під час Архієрейської Служби Божої владикою Міланом  було уділено тайну священства диякону Ференцу Січу. Після Літургії новоієрей о. Ференц Січ уділив своє благословення усім вірникам.

Вл. інф.

Фотографії з події