2010-04-02ПЕРЕДПАСХАЛЬНЕ

"Приклад дав вам я, щоб і ви так робили, як оце я вам чиню"

Першого квітня, у Святий і Великий четвер, владика Мілан у співслужінні з 53 священиками відслужив Архієрейську Літургію з чином омивання ніг в Ужгородському Хрестовоздвиженському кафедральному соборі.

Перед початком Літургії владикою Міланом було освячено антимінси. Під час самої Служби Божої владика Мілан осявтив миро, яке всі священики Мукачівської греко-католицької єпархії будуть використовувати протягом цілого року в уділенні Святих Тайн.

Визначною подією також в цей день було й те, що владика Мілан під час цієї Архієрейської Служби Божої відзначив нагородами став. прот. Михайла Баника й став. прот. Василя Хвасту правом носити митру та вживати титул "митрофорний протоієрей".

Наприкінці Божественної Літургії, після заамвонної молитви, владика Мілан, згідно з прикладом Христової покори та Христової заповіді служіння ("Тож коли вмив вам ноги я – Господь і Учитель, – то й ви повинні обмивати ноги один одному. Приклад дав вам я, щоб і ви так робили, як оце я вам чиню" (Ів.19.14-15), омив ноги дванадцятьом священикам. 

Вл. інф.

Фотографії з Літургії