2010-04-27НОВИНА

У Мукачеві вітали свого владику

25 квітня в Успенському соборі Мукачева відбулася урочиста Архієрейська Служба Божа з нагоди інтронізації Преосвященного владики Мілана на кафедру Мукачівських єпископів. Хоча резиденція єпископів уже 230 років знаходиться в Ужгороді, Успенський собор у Мукачеві вважається другим за важливістю собором єпархії, так званим кон-кафедральним, тому владики з Ужгорода завжди приїжджають сюди на великий відпуст та другий день великих свят.

Того дня владика Мілан у супроводі семи єпископів, чотирьох єпархіальних синкелів та священства зайшов у собор. Після привітання Його Високопреосвященство архієпископ Циріл Васіл, Секретар Конгрегації для Східних Церков із Ватикану, зачитав Папську буллу, якою Святіший Отець Бенедикт ХVІ призначив владику Мілана єпархом Мукачівської греко-католицької єпархії. Підчас Служби архієпископ Ціріл також виголосив проповідь. (Фотографії з події.)

Пообіді владика Мілан у супроводі частини єпископів і духовенства відвідав новий монастир отців василіан у м. Мукачеві, де знаходиться старовинна чудотворна ікона Мукачівської Божої Матері. Перед нею владика у молитві віддав своє служіння ординарія під покров Пресвятої Діви Марії. (Фотографії з візиту.)

На завершення дня владика Мілан освятив два хрести на куполи храму святих Кирила і Мефодія у Росвигові. (Фотографії з освячення.)

Вл. інф.