2010-09-29ВОЗДВИЖЕННЯ

Престольний празник Хрестовоздвиженського кафедрального собору

27 вересня, на свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста, відзначили престольний празник нашого Хрестовоздвиженського кафедрального собору. З самого ранку було чути дзвін Іван, який скликав вірних до храму. І незважаючи на робочий день, щоб поклонитися частиці Животворящого Хреста, до собору зібралося багато людей. А протягом певного часу собор вже не зміг вмістити усіх вірних, які також прибули з різних районів нашої області.

На святковій Утрені відбулося винесення владикою Міланом Хреста з часточкою Животворящого Хреста.

Перед Архієрейською Службою Божою, яку з нашим владикою співслужив Преосвящений владика Мілан (Хаутур), єпарх Кошицький зі Словаччини та понад тридцять священиків, було освячено підрясники семінаристам 2-го курсу Ужгородської Богословської Академії (УжБА). В часі Літургії владика уділив ієрейські свячення дияконам Олегу Серемчуку та Івану Микуланинцю, випускникам УжБА.

Після Літургії було здійснено обхід собору з часточкою Чеснаго і Животворящого Хреста з читанням чотирьох Євангелій, а також освячено камінь під будівництво пам’ятника владиці Андрею Бачинському, котрий буде встановлено у палісаднику біля єпископської резиденції.

Вл. інф.

Фотографії з події