2010-11-30ПАРАФІЯ

«Покликання народжується там, де народжується нове життя»

У селищі Добовому, що на Тячівщині, 27 листопада у парафії Різдва Івана Хрестителя відбулася багатолюдна Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвящений владика Мілан Шашік. З ним співслужив Преосвящений владика Славомір Мікловш, єпископ-емерит Крижевацької єпархії (Хорватія), а також 26 священиків із різних деканатів.

Після читання Євангелія 6 сестер Згромадження Воплоченого Слова прийняли монаший постриг та одяг. Чотири ж із них походять з Мукачівської єпархії.

Проповідь виголосив владика Мілан, в якій вдало поєднав важливість покликань із необхідністю народження дітей: „Як ми будемо мати покликання до монашества чи до священства, якщо не хочемо народжувати дітей, не хочемо прийняти їх до свого життя?” Натомість владика закликав вірників, щоб не боялися мати стількох дітей, скількох дає їм Бог, бо „покликання народжується там, де народжується нове життя”.

На Божественній Літургії були уділені пресвітерські свячення диякону Ігорю Воронцову. Він навчався в Ужгородській греко-католицькій богословській академії та в Колегії отців єзуїтів у Загребі (Хорватія).

Після Служби Божої відбулося освячення статуї Божої Матері, що знаходиться на церковному подвір’ї парафії.

Вл. інф.

Фотографії з події