2011-01-23СЦЕНА

Різдвяний концерт у філармонії стає доброю традицією

В Закарпатській обласній філармонії 23 січня відбувся благодійний різдвяний концерт, організований комісією у справах молоді нашої єпархії. Цей захід став традиційним завершенням різдвяних свят в обласному центрі, і це підвердив переповнений концертний зал.

На сцену з колядою та щедруваннями вийшли хористи ужгородської парафії Всіх святих (керівник – Світлана Глеба), Народний артист України Петро Матій, мукачівський народний фольклорний ансамбль „Руснаки” (керівник – Нестор Нальчицький, соліст – Петро Куцкір), колядницька група „Голоси вертепу” з Порошкова (солістка – Дарина Степанюк), а також три молодіжні вертепи – переможці єпархіального конкурсу „Різдвяний вертеп 2011”: з парафії Покрова Пресвятої Богородиці с. Крива Хустського деканату, з мукачівської парафії Успіння Пресвятої Богородиці та Ужгородського кафедрального Хрестовоздвиженського собору.

Владика Мілан наприкінці концерту подякував усім учасникам, котрі безкорисно віддавали свої таланти і серця для прославляння новонародженого Ісуса. Владика зауважив, що цьогоріч зібралося багато глядачів, і це важливо, бо показує нам, що можемо духовно радіти не лише в церкві. Також добре, що серед виступаючих є так багато дітей та молоді, котрі, як бачимо, отримують ту християнську формацію і вдома, і при парафіях завдяки праці як духовних отців, так і багатьох мирян. Хоча, на жаль, поки що у багатьох парафіях нема місця, де б регулярно можна було займатися з юними вірниками.

На концерті були присуні й представники влади: заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Сербайло та міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов. У своєму слові мер обласного центру поділився деякими планами щодо проведення різдвяних свят: можливо, наступного Різдва на одній з центральних площ Ужгорода буде змонтовано великий вертеп.

Усі кошти, зібрані на цьому заході, підуть на підтримку діяльності молодіжних центрів єпархії та літніх християнських таборів, котрі вони організовують.

Вл. інф.
Фотографії з події