2011-01-27ВІДЗНАКА

Журналістська премія Мукачівської греко-католицької єпархії ім. Йосипа Терелі знайшла свого лауреата вдруге

27 січня у приміщенні прес-центру „Закарпаття” відбулося вручення щорічної журналістської премії імені Йосипа Терелі. Відзнака була заснована у 2009 році Мукачівською греко-католицькою єпархією і присуджується за публіцистичні виступи, які пропагують духовні цінності, історичну правду, активну громадянську позицію, утверджують принципи толерантності та взаємоповаги в суспільстві.

Як зазначив перед нагородженням Преосвященний владика Мілан, єпископ Мукачівський, до уваги були взяті публікації, надруковані в обласній пресі та електонних ЗМІ протягом минулого року. З них відібрали понад сто матеріалів, які ретельно переглянули члени журі та сам єпископ, і визначили найкращі.

Таким чином, премію ім. Йосипа Терелі владика Мілан вручив пані Тетяні Грицищук за активну позицію у висвітленні духовного життя краю на сторінках обласної преси, зокрема за публікації: „До яких пір Святий Миколай буде жити в Лапландії? (інтернет сайт „Закарпаття-онлайн”), „Греко-католицькі святині Ужгорода пахнуть по-різному” („Неділя” 27.02.2010) та „Монахи-місіонери Словаччини: „Гарні плоди своєї діяльності бачимо у щирих сповідях людей” („Неділя” 17.04.2010).

Архієрейськими грамотами відзначені п’ятеро журналістів: Олександр Богданов за публікацію „Забута церква у Нижньому Бистрому” („Закарпатська правда” 23.01.2010), Олександр Гаврош за публікацію „Батько Волошин: Президент Карпатської України виховав двадцять двох дітей” („Старий Замок-Паланок” 11.03.2010), Іван Костевич за публікацію „Господні храми отця Петра” („Срібна Земля-Фест” 25.11.2010), Олена Макара за публікацію „Ужгород греко-католицький: лівобережний” („Ужгород” 20.11.2010) та Олександр Попович за публікацію „Вогнище на ганку церкви або як поляки розповідали українським ромам про чилійських шахтарів” („Старий Замок-Паланок” 02.12.2010).

На урочистостях владика Мілан подякував усім журналістам за співпрацю і повідомив, що цього року в єпархії заплановано кілька цікавих подій для мас-медійників, зокрема подорож новозбудованими храмами Турянської долини та поїздка до Марійського відпустового міста Марія-Повч, що в Угорщині.

Вл. інф.

Фотографії з події