2011-02-27НОВИНА

До вірників парафії св. Михаїла у Міжгір’ї завітав вдалика Мілан

26 лютого владика Мілан відвідав парафію святого Михаїла у смт Міжгір’я. З нагоди 40-річного ювілею отця-декана Федора Славця на Архієрейську Літургію зібралися більшість священиків Міжгірського деканату та багато вірників.

На Малому вході було прочитано архієрейську грамоту, якою владика Мілан за ревну духовну працю уділив отцю Федору право носити золотий хрест з прикрасами і вживати титул „ставрофорний протоієрей”. Таким самим титулом владика відзначив також о. Василя Мандзюка — адміністратора церкви Воскресіння Господнього з смт Міжгір’я, о. Миколу Синкулинця — пароха храму с. Тюшка було нагороджено правом носити золотий хрест. Також о. Володимир Проданець з Верхнього Лозянського отримав право носити набедренник.

Владика Мілан говорив про довгу історію парафії св. Михаїла, її вірність Церкві і Христу у підпіллі і повернення храму на самих початках відродження у 1990 році.

Наприкінці Служби Божої о. Федора привітали вірники, а також голова райдержадміністрації Василь Щур, який вручив йому подарунок і квіти, та голова районної ради Іван Ярема. Духовну діяльність священика він також відзначив прочитанням привітання від голови обласної ради Івана Балоги.  

Вл. інф.

Фотографії з події