2011-03-28ПРОЦЕСІЯ

По Ужгороду – з Хрестом

Вже вп’яте на Хрестопоклонну неділю, коли Великий піст доходить до своєї половини, вулицями Ужгорода пройшла процесійна хода Хресної дороги. Очолив процесію, яка розпочалася 27 березня о 15 годині з цвинтаря на Кальварії і традиційно складалася з 14 стацій, архімандрит Петро-Павло Береш. 22 священиків, численні семінаристи, сестри-монахині та кілька тисяч вірників з Ужгорода та району пройшли вулицями старої частини Ужгорода з іконою Хреста, в якій знаходиться часточка Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

На початку Хресної дороги о. Петро запросив усіх, хто зібрався, у хвилині мовчання задуматися над тим, що саме є хрестом у його житті, щоб пронести його цього дня вулицями міста з молитвою до Бога, аби Господь дав відповідь кожному, чому він має цей конкретний хрест.

Завершилася Хресна дорога на площі Андрея Бачинського перед кафедральним собором. Після цього усі вірники мали можливість вшанувати Хрест Господній та прикластися до реліквії з часточкою Чесного і Животворящого Хреста.

Вл. інф.

Фотографії з події