2011-04-10ОСВЯЧЕННЯ

Громада села Буковець будуватиме новий храм

Велике свято, яке принесло радість та надію у серця вірників греко-католицької громади маленького гірського села Буковець Воловецького деканату, відбулося у суботу, 9 квітня. Цього дня Преосвященний владика Мілан освятив наріжний камінь, хрест та ділянку під будівництво храму Благовіщення Пресвятої Богородиці. Також було освячено тимчасову каплицю в честь і пам'ять Всіх Святих та уділено нижчі чини – чтця, півця і свічконосця – семінаристу 4-го курсу УжБА.

Архієрейську Службу співслужили декан Воловецького деканату став. прот. В. Гуйван та сім священиків.
У своїй проповіді владика Мілан з батьківською любов’ю підтримав вірників і запевнив у тому, що він знає про ті нелегкі часи, які довелось пережити цій парафії. Він звернувся також до вірників із питанням, що прозвучало у Євангелії від Марка, яке Ісус Христос задав свої учням: «А ви, що скажете: хто є Я?», – на яке святий апостол Петро відповів: «Ти – Христос!». Це та єдина правильна і беззаперечна відповідь. Далі владика продовжив свою проповідь запитанням до кожного із присутніх: «Ким для тебе є Ісус Христос? Яка є наша віра? Що ми робимо для того, щоб наша віра зростала?»

Після закінчення Божественної Літургії владика Мілан уділив своє архієрейське благословення, після якого прозвучало многолітствіє.

Вл. інф.
Фотографії з події