2011-04-11ЕКОЛОГІЯ

10 квітня на Закарпатті стартувала екологічна акція “Довкілля без сміття”

Акція розпочалася напередодні Конференції Міністрів екології басейну Тиси (11 квітня). Захід проводиться НГО "Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги" та Закарпатським облводгоспом.

Особливістю цього заходу стало те, що розпочався він Божественною Літургією в Ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому кафедральному соборі, яку відслужив Преосвященний владика Мілан (до речі, голова Комісії у справах екології Мукачівської греко-католицької єпархії). Під час Служби Божої єпископ благословив учасників форуму на плідну роботу.

Після Святої Літургії відбулись екскурсія єпископською резиденцією та круглий стіл на тему „Ініціативи зі збереження довкілля Комісії з екології Мукачівської греко-католицької єпархії”. Під час круглого столу від комісії з екології з доповіддю перед учасниками форуму виступили Преосвященний владика Мілан та доцент О. М. Бокотей.

Акція продовжилася різними конкурсами для молоді, а також розчисткою русла річки р. Латориця від сміття поблизу м. Чоп. На місці проведення робіт відбулася прес-конференція, де йшолся про проблеми поводження з відходами, зокрема засмічення, яке переноситься річками з України в сусідні країни.