2011-06-01НОВИНА

У Верхньому Лозянському освятили нову простору церкву

У Неділю сліпородженого, 29 квітня, відбулася важлива подія для нашої єпархії, насамперед для громади с. Верхнє Лозянське Міжгрського району. Ця подія зібрала багато людей, а особливо молоді, яка у майбутньому буде говорити, що спекотного літнього дня тієї неділі своєю тінню їх огортала новозбудована церква Вознесіння Господнього.

За давньою традицією Преосвященного владику Мілана зустріла молодь з хлібом та сіллю і привітними словами, які запрошували архієрея освятити храм, де у майбутньому, можливо, їм уділять Святу тайну Подружжя, а їхнім дітям – Тайну Хрещення та Миропомазання. На освячення нового храму зібралося також багато молодих сімей, які створили справжній „автопарк” дитячих візочків поблизу церкви.

Після освячення розпочалась святкова Архієрейська Служба Божа, яку співслужив протопресвітер декан Міжгірського деканату став. прот. Федір Славець та 16 священиків. По завершені Літургії владика Мілан нагородив Архієрейськими грамотами благодійників, а також вірників, що своєю  жертовною працею послужили на будівництві храму.

Вл. інф.

Фотографії з події