2011-06-26ПРАЗНИК

На празник Пресвятої Євхаристії

владика Мілан побував у парафіях сіл Негровець, Біловарці, в Духовному колегіумі в Хусті та дитячому таборі в Анталовцях

На празник Пресвятої Євхаристії, 23 червня, Преосвящений владика Мілан відвідав з пастирським візитом с. Негровець Міжгірського деканату, де ознайомився зі станом будівництва храму Успення Пресвятої Богородиці (фотографії).

Далі вирушив на Тячівщину, до села Біловарці. Тут на нього чекали з хлібом і сіллю молодь на чолі з адміністратором парафії Ростиславом Чорнооким. Преосвященний владика очолив святкову Архієрейську Службу Божу з нагоди храмового свята Пресвятої Євхаристії. Перед початком Літургії, яку з владикою співслужив протопресвітер Тячівського деканату протоієрей Йосип Штогрин та 18 священиків, було освячено новий іконостас. В часі Літургії владика Мілан уділив дияконські свячення піддиякону Оресту Штогрину. На свято зібралося багато людей, які приступили до святої Тайни Покаяння, щоб гідно прийняти Господа нашого Ісуса Христа до своїх сердець. По закінченні Літургії владика Мілан поблагословив Святими Дарами усіх присутніх та привітав із празником Пресвятої Євхаристії (фотографії).

В духовному колегіумі святих Кирила і Мефодія у Хусті того дня вібулася важлива подія – завершення навчального року. У Свято-Стефанівському храмі Преосвященний владика відправив подячний молебень та привітав семінаристів із закінченням (фотографії).

На завершення святкового дня владика відвідав дитячий літній табір, який протягом літа діє в єпархіальному духовному центрі с. Анталовці Ужгородського району та поблагословив молодь (фотографії).

Вл. інф.