2011-07-09МОЛОДЬ

П’ята піша проща з блаженним Теодором

8 липня, після молитви від Вознесенського собору в Хусті близько 270 молодих вірників з усіх куточків Мукачівської єпархії разом із Преосвященним владикою Міланом та священиками, котрі очолюють молодіжні комісії деканатів єпархії, розпочали дводенну пішу прощу до Великого Бичкова – малої батьківщини блаженного священномученика Теодора.  Дорогою до них долучалися нові групи молоді. Ввечері до Тячева прийшло вже понад 300 паломників. Тут на польовому престолі видбулася Архієрейська Божественна Літургія. (Фотографії з першого дня прощі.)

9 липня, після ранкової Служби Божої в Успенській церкві Тячева колона вирушила знову. Паломники несли ікону нашого блаженного Теодора та невпинно співали духовні пісні. До Великого Бичкова того дня крокували вже понад 400 паломників. Окрім них, ще 70 молодих людей вийшли з Рахова і ввечері приєдналися до прощі. (Фотографії з другого дня прощі.)

Завершилося паломництво 10 липня святковою Архієрейською Службою Божою, яку очолив владика Мілан. (Фотографії з Літургії.)

Вл. інф.