2011-07-24РАЗОМ

У Тячеві відбулася шоста проща народів і національностей

У п’ятницю, 22 липня, у місті Тячеві вже вшосте відбувалася проща народів і національностей Закарпаття. Були запрошені також делегації з сусідніх держав. До спільної молитви на вервиці приступили українці, угорці, румуни, словаки, роми, німці та представники інших народів. Загалом проща зібрала кілька тисяч людей.

В програму суботи (фотографії) входили молитви до Святого Духа, проказані рідними мовами вірників, молитва матерів, євангелізаційна програма. Паломники давали особисті свідчення. Ввечері того дня Архієрейську Службу Божу разом з Преосвященним владикою Міланом співслужили понад 70 священиків. Своїм співом  Літургію супроводжували парафіяльні хори з Пряшева, Тячева, Ужгорода (парафія Всіх святих), а також місцевий молодіжний хор. Особливістю цієї Служби Божої стало те, що молитву "Отче наш" співали чотирма мовами. Після Божественної Літургії на місці паломництва відбувся концерт хорової духовної та класичної музики.

В неділю, 24 липня, прочани зібралися на Службу Божу в храмі Успіння Пресвятої Богородиці в місті Тячеві.

Проща завершилася в селищі Терново (фотографії), де владика освятив розпис нового храму і висвятив в ієреї двох дияконів. У храмі, переповненому вірниками, разом з владикою співслужили 25 священиків.

Вл. інф.