2011-08-02ФЕСТИВАЛЬ

Співаючи, прославляли Бога

29 липня стартував 15 єпархіальний фестиваль духовної пісні. До Ужгородa з різних районів нашої області з’їхалося багато молоді, яка через духовні пісні показала не тільки своє вміння чудово співати, але й через свій спів прославлялa Бога.

Зареєстровались 170 учасників,  було також багато супроводжуючої молоді. Того дня у ляльковому театрі розпочався 1-й блок виступів молоді із сіл Петрівка, Олешник, Крива, Коритняни та міста Перечин. На конкурсі були присутні і мешканці Ужгорода, які прийшли подивитися на цікаві молодіжні виступи. Ввечері, після смачної вечері, молодь з цікавістю переглянула фільм про св.  Джузеппе Москатті – святого лікаря, який своє життя присвятив лікуванню покинутих, бідних людей.

Ранок наступного дня розпочався зі Служби Божої у кафедральному соборі, де кожен зміг приступити до Святих Тайн Покаянння і Євхаристії та прийти з молитвою до мощей Блаженного Теодора. Потім молодь пройшлася центральними вулицями Ужгорода, співаючи духовні пісні, чим зробила велику катехезу для ужгородців та гостей міста. Далі відбулася екскурсія до кафедрального собору, крипти та Ужгородського замку. Другий блок виступу розпочала молодь з Виноградова,  після них вийшли на сцену учасники з Хуста, Королева, Мукачева та Ужгорода.

Завершився фестиваль у неділю, 31 липня,  в храмі Перенесення мощей Блаженного Теодора свяковою Літургією, яку очолив настоятель храму ставрофорний протоієрей Костянтин Сабов.

Вл. інф.

» Фотографії з події