2011-10-13ПОДІЯ

Незабутня подорож до святих місць

З 2 по 9 жовтня ми, студенти 4, 5, 6 та 7 курсів Ужгородської греко-католицької богословської академії імені Блаженного Теодора Ромжі, разом із ректором академії о. Петром-Павлом Берешом та настоятелями брали участь у цікавій подорожі-паломництві святими місцями Європи. Протягом подорожі відвідали шість країн Європи: Італію, Ватикан, Сан-Марино, Угорщину, Словаччину та Словенію.

Хочеться звернути особливу увагу на неоціненну наповненість паломницького боку подорожі, адже в Італії нам пощастило побувати в чотирьох папських базиліках. Та найбільшою радістю для нас було побувати на загальній аудієнції Папи Римського Бенедикта XVI, де сам Святійший Отець привітав і заохотив нас “за прикладом блаженного Теодора Ромжі дедалі більше уподібнювати своє життя до Христа для великодушного служіння Церкві” і від щирого серця благословив нас. А ми, в свою чергу, подякували Папі традиційним “Многая літа”.

Також надзвичайно цікавими виявилися відвідини міста Асиж, де ми побачили багату древню архітектуру та поклонилися мощам преподобного Франциска з Асижу. Атмосфера цього міста допомогла нам уявити світ людей, яким поталанило бути сучасниками цього великого святого.

Всі, хто побував у цих країнах та святих місцях, твердо переконані, що благодать, отримана нами, буде ще довго зігрівати наші серця та спонукати надалі до щораз кращих вчинків. 

Семінарист IV курсу УжБА Іван Бундзяк
Фотографії з подорожі