2011-11-24РЕЛІКВІЯ

Мощі святого Антонія Падуанського відвідали кафедральний собор

23 листопада до Хрестовоздвиженського кафедрального собору в Ужгороді прибули мощі святого Антонія Падуанського. Під голос головних дзвонів нашої єпархії Преосвященний владика Мілан у супроводі священиків заніс мощі святого до храму, де на них чекала велика кількість вірників. 
 
встановлення чесних мощей на тетраподі для почитання вірними відбулася святкова Архієрейська Служба Божа. Преосвященному владиці Мілану співслужили вісімнадцять священиків. Під час Літургії кожен з паломників та вірників собору могли приступити до Тайни Покаяння. Наприкінці Служби Божої про життя святого Антонія розповів ректор Базиліки святого Антонія у м. Падуя (Італія) Енцо Пояна.
Протягом усього дня до мощей приходило багато вірників, щоб помолитися та попросити заступництва перед Господом. Ввечері відбулась вечірня та Служба Божа, яку очолив ректор УжБА архімандрит Петро Павло Береш та співом супроводжували семінаристи й вірники собору. Після Літургії владика Мілан очолив молебень до святого Антонія. 
 
Коли стемніло надворі і ніч обійняла м. Ужгород, у кафедральному соборі горіла свічка – свічка молитви молоді, яка чувала та молилася до святого Антонія. Велика черга вірних не закінчувалася аж до півночі, усі хотіли поклонитися чесним мощам святого і попросити допомоги віднайти загублене матеріальне, але насамперед духовне.
 
Наступного дня прощання з мощами святого Антонія закінчилися Архієрейською Службою Божою. Опісля цього їх перевезли до смт Серднє, а потім до кафедрального собору Івано-Франківська.
 
Вл. інф.
 
Фотографії з події