2011-12-07НОВИНА

Закарпатську ялинку встановлюють на площі святого Петра у Римі

У Ватикані тривають роботи по встановленню різдвяної ялинки, яку цьогоріч Папі подарувала Україна.

Поява ялинки з України на площі святого Петра у Ватикані не пройшла непомітною для італійських ЗМІ. Не тільки Радіо Ватикан та ватиканська газета «Ль’Оссерваторе Романо» приділили увагу українській різдвяній ялинці, але й італійські газети та повідомлення прес-агентств зарясніли безліччю новин та знімків закарпатської ялинки, яку встановлено на головній площі Ватикану. Особливе зацікавлення викликає церемонія інавґурації ялинки.

 

Як повідомив сайт Посольства України у Ватикані, 29 листопада ц.р. о 19.00 автопоїзд з українською ялинкою довжиною у тридцять метрів в’їхав на територію Вічного Міста. Подарунок для Папи зустрічали співробітники Посольства України у Ватикані. Кінцевий відрізок шляху, від передмістя Риму до Ватикану, різдвяна красуня з українських Карпат здолала за півтори години у супроводі італійських поліцейських та транспортного ескорту.

1 грудня о 2-ій годині ночі на площі св. Петра ялинку зустріли Посол України у Ватикані Тетяна Іжевська, співробітники Посольства, Губернаторату Ватикану, а також журналісти-представники українських та міжнародних телекомпаній.

Урочиста церемонія відкриття відбудеться 16 грудня о 16.30 за місцевим часом.

Інформація та фотографії католицького часопису "Credo"