2012-05-24НОВИНА

На прощу в Доробратові зібралися понад три тисячі матерів Закарпаття

26 травня в селі Доробратово Іршавського деканату відбувся VI З'їзд спільнот "Матері в молитві" Мукачівської греко-католицької єпархії. Загалом у Закарпатті діє 220 спільнот, в житті і молитві котрих беруть участь понад 5000 жінок.

Перед дверима Свято-Миколаївського храму Преосвященного владику Мілана зустрів настоятель храму прот. Петро Бровді, молодь подарувала владиці квіти та каравай. Від імені зібраних матерів владику привітала Тетяна Сівак. Увесь храм, що є одним з найбільших у нашій єпархії, був заповнений вірниками, переважно матерями (а їх було на прощі понад три тисячі), тому багато людей стояло надворі.

Архієрейську Службу Божу з Преосвященним владикою співслужило 60 священиків, також багато отців уділяло Тайну Покаяння на подвір’ї храму. У часі Служби Божої було уділено ієрейські свячення дияконам Дмитру Павлюку з Великого Бичкова і Володимиру Матолі з Мукачева та дияконські свячення Флоріну-Васіле Давіду. Наприкінці Літургії відбувся обхід храму з мощами святого Миколая Чудотворця, і кожен зміг з молитвою притулитися до частички його чесних мощей.

Після завершення обходу гості змогли підкріпитися смачними голубцями та бутербродами, які приготували парафіяни.

Вл. інф.

Фотографії з події