2012-07-18ЮВІЛЕЙ

95 років тому народився Слуга Божий Петро Павло Орос

14 липня у с. Білки Іршавського району відзначили 95-річчя від дня народження Слуги Божого священномученика Петра Павла Ороса. Урочистості сягнули єпархіального рівня, на них прийшло багато священиків, молоді та вірників нашої єпархії.

Радість святкування білківчан розділив і Преосвященний владика Мілан. Біля дверей Успенського храму його зістрічав декан Білецького деканату та настоятель храму прот. Віталій Шелемба. Діти та молодь з теплими словами привітання зустріла свого архіпастиря з караваєм і квітами.

Архієрейську Службу Божу з владикою співслужили високопреподобний архімандрит Петро Павло Береш, митр. прот. Михайло Баник, а також 39 священиків. Багато отців уділяли Святу Тайну Покаяння, свідченням чого стала велика кількість вірних, які приступали до Святого Причастя. В часі Літургії було уділено ієрейські свячення диякону Борису Старості з с. Крива Хутського деканату, випускнику УжБА.

Після завершення Служби Божої була відправлена панахида за священномучеником Петром в каплиці, де зберігаються його тлінні останки.

Фото з події