2012-07-19СВЯТО

У Мукачівському монастирі, де зберігається ікона Мукачівської Богородиці, відбулася багатолюдна Архієрейська Служба Божа

У 6-ту Неділю по Пятидесятниці, 15 липня, з архіпастирським візитом Преосвященний владика Мілан відвідав Миколаївський монастир отців василіан в м. Мукачеві. Цього дня розпочалося святкування пам’яті чудотворної ікони Мукачівської Богородиці. (Фотографії з події)

На свято прийшло багато вірників нашої єпархії. Владику зутрчав ігумен монашої обителі преподобний отець Веніамин разом із молоддю. Святкову Архієрейську Службу Божу з владикою співслужили 16 священиків, серед яких були ігумени чину Василія Великого з різних монастирів України. Також багато отців уділяли Тайну Покаяння. В часі Літургії було уділено ієрейські свячення диякону Івану Цапу з м. Мукачева, випускнику УжБА .

Після Служби Божої всі процесійно вирушили до нової статуї Пресвятої Богородиці, яку було освячено.

Того ж дня владика Мілан відвідав парафію Різдва Івана Хрестителя в с. Ракошино, де зараз будується новий храм, а також з вірниками парафії відслужив Велику вечірню на передодні свята пам’яті чудотворної ікони Мукачівської Богородиці. (Фотографії з події)

Вл. інф.