2012-08-21ХРАМОВЕ СВЯТО

Преображенський відпуст на Цегольні

Традиційно на свято Преображення Господнього на відпуст до парафіії на Цегольні сходяться вірники з усього Ужгорода та його околиць. Цьогорічний Спас не став винятком: на Архієрейську Службу Божу під відкритим небом людей зібралося навіть більше, ніж зазвичай.

Преосвященного владику Мілана зустрів настоятель храму прот. Василь Бушко разом із дітьми парафії. Святкову архієрейську Службу Божу з владикою співслужили 13 священиків, ще стільки ж уділяли святу Тайну Сповіді. Під час Літургії владика уділив ієрейські свячення диякону Павлу Фіцаю з Міжгір`я та дияконські свячення Василю Подгорському з Мукачева. Після завершення Богослужіння було освяченно першоплоди.

Храмове свято стало також приводом для відзначення благодійників парафії та єпархії. Владика Мілан нагородив орденами владики Андрея Бачинського І ступеня п. Василя Ковача та п. Василя Січку. Саме завдяки цим та іншим жертводавцям новий храм, який зводиться в цій парафії, йде вгору.  За словами настоятеля о. Василя, цього року ще планують звести куполи, покрити їх міддю та встановити хрести. Потребує подальшої реконстукції і парафіяльний будинок. Адже відомо, що в парафії діє спільнота «Віра і світло», до якої належать понад 35 осіб з особливими потребами та їхні родичі. На меті настоятеля облаштувати приміщення, де б могли постійно проживати вже дорослі члени спільноти, котрі залишилися без опіки.

Вл. інф.

Фотографії з події