2014-04-07ПОДІЯ

Ікона з засточкою Чесного і Животворящого Хреста Господнього побувала в парафії с. Нижній Лозянський

6 квітня у П’яту неділю Великого посту Преосвященний владика Мілан з архіпастирським візитом відвідав Свято-Миколаївську парафію села Нижній Лозянський Міжгірського деканату.

Преосвященного владику з вітальним словом зустрів сотрудник парафії ієрей Іван Ваш, а молодь привітала владику віршами та побажаннями. До Свято-Миколаївської громади владика привіз ікону хреста з часткою Животворящого Хреста, щоб кожен вірний у час Великого посту міг прикластися до святої реліквії і попросити у Господа сили для несіння власного хреста.

Архієрейську Службу Божу владиці співслужили троє священиків. У своєму архіпастирському слові владика наголосив на важливості сумлінного виконання свого уряду та зберігання традицій церковного піснеспіву.

Багато людей з околиці прийшли на урочисту Літургію, аби разом зі своїм пастирем у старовинному храмі нашої єпархії (побудований у 1830 році) прославляти Нашого Господа, а також взяти участь у спільній молитві за мир та злагоду у нашій державі. На завершення Служби Божої Преосвященний владика молився з вірними молитву посвяти Непорочному Серцю Пресвятої Богородиці нашої країни та єпархії під її Покров.

Фотографії з події