2014-04-09НОВИНА

Нова Хресна дорога на схилах гори Невицького замку

9 квітня Преосвященний владика Мілан освятив нову Хресну дорогу на горі Невицького замку, що на Ужгородщині. На освячення та молитву Хресної дороги зійшлися вірники навколишніх сіл та міста Ужгород. У ході взяли участь ректор УжБА архімандрит Петро Павло Береш, митр. прот. Михайло Баник, декан деканату Ужгород-район став. прот. Сергій Слободанюк, а також двоє священиків та семінаристи, які співом супроводжували хресну ходу.

«Дякую Господу Богу за прекрасний час і погоду, яку нам дав. Просимо Його Благословення на те добре слово, на молитву, за почуття любові до Спасителя і щоб те слово, принесло свої духовні плоди. Нехай Господь Бог надихне і багатьох туристів, які будуть тут проходити, щоб задуматися над своїм життям і над Божою Любов’ю. Нехай нам Господь дасть жити в мирі і як добрі християни зустріти в любові світле воскресіння Господа нашого Ісуса Христа», - сказав владика Мілан.

Також Преосвященний владика подякував за ідею і організацію встановлення Хресної дороги директору Ужгородського лісництва пану Івану Костіву.

На завершення владика освятив хрест на згадку перемоги над дияволом, смертю і пеклом.

Наприкінці молитви лісники Ужгородського лісового господарства пригостили вірників і гостей гарячим чаєм з лісових трав.

Фотографії з Хресної дороги