Різдвяна Архієрейська Служба Божа у храмі Різдва Пресвятої Богородиці

10 січня у Неділю після Різдва Христового, Преосвященний владика Ніл, з нагоди 30 річчя повернення храму у лоно Католицької Церкви, відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці в м. Ужгород – Дравці.

Перед Храмом владику зустріли адміністратор парафії прот. Павло Фіцай з митр. прот. Михайлом Баником, разом з молоддю і вірниками парафії.

У своєму архиєрейському слові, владика, приділяв увагу таким речам:
Сьогодні маємо дуже гарну подію, ми святкуємо 30 років, як ця парафія повернулася в Лоно Католицької Церкви.
Сьогодні, також маємо чудовий спомин Праведного Йосифа обручника, ми бачимо як йому завжди з’являється ангел, який веде його, також ми бачимо велику послушність Йосифа Богові.
Папа Бенедикт каже: ” найкраще постать Йосифа може показати нам Біблія, а особливо перший псалом.”
Йосиф схожий на дерево посаджене над водними потоками, і його коріння живиться тими життєдайними водами.
Йосиф був дуже добрим майстром, столярем і каменярем. І Бог захотів вибрати для свого Сина найкращого опікуна, тому Він вибирає Йосифа, праведного чоловіка.
Знаємо, що Ісус мав дві природи- Божественну і людську, та людська природа була така сама як у нас з вами, Він також переживав різні речі по людськи, і навіть помер як людина, але не помер Як Бог, бо та Божественна Природа Ісуса не може померти.
Бачимо що Пресвята Родина переживає різні труднощі, або різні хороші моменти, вони то переживають так як і наші родини, але вони завжди є вірні Богові і це є прикладом для наших сімей.

Після Служби Божої, владика з священиками помолилися перед Вертепом, молитву до Праведного Йосифа.