Перейти до вмісту

Дата

Чер 25 - 27 2020
Expired!

Празник найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Чоловіколюбця Св. мч. Акилини. Св. Трифилія, єп. Левкусії Кипрської.

Апостол: Євр. 306 зач.

Послання Апостола Павла до Євреїв 2, 11–18.

11. Браття, той, що освячує, і ті, що освячуються, всі від одного. Тому він не соромиться називати їх братами, коли каже:

12. Я звіщу ім’я твоє моїм братам,

хвалитиму тебе серед громади.

13. І ще:

Буду надіятись на нього.

Та:

Ось я і діти, що Бог мені дав.

14. А що діти були учасниками тіла й крови, і він також взяв участь у тому, щоб смертю знищити того, хто мав владу смерти, тобто диявола, 15. і визволити тих, яких страх смерти все життя тримав у рабстві. 16. Аджеж не від ангелів прийняв він на себе, а від потомства Авраама. 17. Тому він мусів бути в усьому подібний до братів, щоб стати милосердним та вірним первосвящеником у справах Божих на спокутування гріхів народу. 18. Тому, отже, що він страждав і сам був випробуваний, він може помогти тим, що проходять через пробу.

 

Євангеліє: Йо. 9 зач.

Євангеліє від Йоана 3, 13-17.

13. Сказав Господь: Ніхто не зійшов на небо, крім того, хто зійшов з неба: Син чоловічий. 14. І як Мойсей підняв змія в пустині, так Син чоловічий має бути піднесений, 15. щоб кожен, хто вірує у нього жив життям вічним.

16. Бог бо так полюбив світ, що дав Сина свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує в нього, не загинув, але жив життям вічним. 17. Бо Бог не послав у світ Сина, щоб світ засудити, але щоб ним спасти світ.

Подія закінчиться.