Перейти до вмісту

Дата

Бер 16 2020
Expired!

Прп. Герасима, що на Йордані.

Апостол: Флп. 241 зач.

Послання Апостола Павла до Филип’ян 2, 12-16.

12. Браття, як ви завжди були слухняні, працюйте над спасінням вашим у страсі та трепеті, не лише коли я присутній, але ще більше тепер, коли я відсутній. 13. Бо то Бог діє у вас і хотіння і діяння ва своїм благоволінням. 14. Усе робіть без нарікання і мудрування, 15. щоб ви були бездоганні й щирі, непорочні діти Божі серед лукавого й розбещеного роду, серед якого ви сяєте, немов світила у світі, 16. зберігаючи слово життя, на похвалу мені в день Христа, що я біг недарма і трудився немарно.

 

Євангеліє: Мт. 38 зач.

Євангеліє від Матея 10, 32-33; 37-38; 19, 27-30.

32. Сказав Господь своїм учням: Кожний, хто визнає мене перед людьми, того і я визнаю перед моїм Отцем небесним. 33. А хто мене зречеться перед людьми, того й я зречусь перед Отцем моїм небесним.

37. Хто любить батька або матір більше, ніж мене, той мене недостойний. І хто любить сина або дочку більше, ніж мене, той мене недостойний.

38. Хто не бере свого хреста й не йде слідом за мною, той мене недостойний.

27. Тоді озвавсь Петро і сказав до нього:

– Ось ми покинули все й пішли за тобою; що будемо за те мати?

28. Ісус відповів їм:

– Істинно кажу вам: ви, що пішли за мною, як новий світ настане, коли Син чоловічий сяде на престолі своєї слави, сидітимете й ви на дванадцятьох престолах, щоб судити дванадцять колін Ізраїля.

29. І кожний, хто задля імени мого покине дім. братів, сестер, батька, матір, жінку, дітей, поля, в сто раз більше одержить і життя вічне матиме в спадщину.

30. Багато з перших будуть останніми, а останні – першими.

Подія закінчиться.