Перейти до вмісту

Дата

Січ 24 2020
Expired!

Час

22:00

Субота по Богоявленні. Св. мч. Татіяни.

Апостол: Еф. 233 зач.

Послання Апостола Павла до Ефесян 6, 10-17.

10. Браття, кріпіться в Господі та в могутності його сили. 11. Одягніться в повну зброю Божу, щоб могли дати відсіч хитрощам диявола. 12. Нам бо треба боротися не проти тіла й крови, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в небесних просторах. 13. Тому візьміть зброю Божу, щоб за лихої години ви могли протистати і, перемігши все, міцно стояти. 14. Стійте, отже, підперезавши правдою бедра ваші, вдягнувшись у броню справедливости 15. і взувши ноги в готовість, щоб проповідувати євангеліє миру. 16. Над усе візьміть щит віри, яким зможете згасити всі вогненні стріли лукавого. 17. Візьміть також шолом спасіння і меч духовний, тобто слово Боже.

 

Євангеліє: Мт. 7 зач.

Євангеліє від Матея 4, 1-11.

1. В той час Дух повів Ісуса в пустиню, щоб диявол спокушав його. 2. Він постив сорок день і сорок ночей і нарешті зголоднів. 3. Тоді підійшов до нього спокусник і сказав:

– Коли ти Син Божий, вели, щоб це каміння стало хлібом.

4. Він відповів:

– Написано: чоловік житиме не самим хлібом, а кожним словом, що виходить з уст Божих.

5. Тоді диявол бере його у святе місто, ставить на наріжник храму 6. і каже:

– Коли ти Син Божий, кинься додолу, написано бо: він ангелам своїм велітиме про тебе, і вони візьмуть тебе на руки, щоб ти ногою не спіткнувсь об камінь.

7. Ісус сказав до нього:

– Написано також: не будеш спокушати Господа Бога твого.

8. Знову бере його диявол на височенну гору й показує йому всі царства світу і їхню славу, 9. кажучи:

– Оце все дам тобі, як упадеш ниць і поклонишся мені. 10. Тоді Ісус сказав до нього:

– Геть, сатано! Написано бо: Господу, Богу твоєму, поклонишся і йому єдиному будеш служити. 11. Лишив тоді його диявол. І ось ангели приступили й почали йому служити.

Подія закінчиться.