Перейти до вмісту

Дата

Бер 30 2020
Expired!

Св. Кирила, архиєп. Єрусалимського.

Апостол: Еф. 225 зач.

Послання Апостола Павла до Ефесян 4, 14-19.

14. Браття, не будьмо більше малолітками, якими кидають хвилі і кружляє усякий вітер науки, щоб обманом людським і всякими хитрощами увести у блуд. 15. Але будемо жити по правді та в любові в усьому, зростаючи в того, хто є голова – у Христа. 16. Від нього все тіло, складене та споєне всілякими зв’язками взаємної помочі згідно з відповідним діянням кожного члена, бере зріст на будування самого себе в любові.

17. Кажу, отже, і в Господі вас заклинаю, щоб ви більш не поводились, як поводяться погани, що ходять у суєті свого ума, 18. запаморочені умом, далекі від життя в Бозі через їх неуцтво, що в них, та через зачерствілість їх серця. 19. Вони, отупілі, віддали себе непогамованій розпусті, щоб з запалом чинити всяку нечисть.

 

вангеліє: Лк. 25 зач.

Євангеліє від Луки 6, 24-30.

Сказав Господь юдеям, які до нього прийшли:

24. Горе вам, багатим, бо ви одержали втіху вашу.

25. Горе вам, що ситі нині,

бо будете голодувати.

Горе вам, що смієтеся нині,

бо будете ридати й сумувати.

26. Горе вам, коли про вас усі люди будуть добре говорити.

Так само бо батьки їхні поводилися з ложними пророками.

27. А вам, що слухаєте, кажу: любіть ворогів ваших, добро чиніте тим, які вас ненавидять, 28. благословляйте тих, які вас проклинають, моліться за тих, що вас зневажають. 29. Тому, хто б’є тебе в одну щоку, підстав і другу; хто ж бере в тебе свиту, не борони й одежі. 30. Дай кожному, хто тебе просить; хто бере що твоє, не допоминайся.

Подія закінчиться.