Перейти до вмісту

Дата

Сер 10 - 15 2020
Expired!

Св. мч. Калініка.

Апостол: 1 Кор. 161 зач.

Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 15, 29-38.

29. Браття, що зроблять ті, що христяться за мертвих? Коли мертві ніяк не воскресають, чого тоді за них христитись? 30. Чого й нам наражатися повсякчас на небезпеки? 31. Щодня я вмираю, брати, і свідчу це славою, яку я маю у вас в Христі Ісусі, Господі нашім. 32. І коли б я боровся зі звірами в Ефесі як людина, то що мені з того? Коли ж мертві не воскресають,

їжмо й пиймо,

бо завтра помремо.

33. Не дайте себе обманути: лихі товариства псують добрі звичаї. 34. Протверезіться належно та не грішіть, бо деякі з вас Бога не знають. На сором вам кажу це.

35. Але може хто скаже: Як воскреснуть мертві і в якім тілі прийдуть? 36. Безумний! Те, що ти сієш, не оживе, як не вмре. 37. І те, що сієш, не тіло, що має уродитись, а голе зерно, наприклад, пшениці або яке інше. 38. Бог же дав йому тіло, по своїй волі, і кожному насінню – власне тіло.

 

 

Євангеліє: Мт. 85 зач.

Євангеліє від Матея 21, 23-27.

23. В той час, як навчав Ісус, приступили до нього первосвященики і старші народу і мовили:

– Якою владою ти чиниш це? Хто тобі дав цю владу?

24. Ісус у відповідь сказав їм:

– Я теж спитаю вас одну річ, і коли мені на неї відповісте, я вам теж скажу, якою владою я чиню це. 25. Іванове хрищення звідки було? З неба чи від людей?

Вони почали міркувати між собою: «Як скажемо: з неба, він нам скаже: чого ж тоді ви не увірували в нього? 26. А як скажемо: від людей, – боїмось народу, всі бо вважають Івана за пророка». 27. І вони відповіли Ісусові:

– Не знаємо.

Тоді він сказав їм:

– І я вам не скажу, якою владою чиню це.

Подія закінчиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *