Перейти до вмісту

Дата

Лип 03 - 04 2020
Expired!

Св. мч. Юліяна Тарсійського.

Апостол: Рим. 92 зач.

Послання Апостола Павла до Римлян 6, 11-17.

11. Браття, вважайте себе мертвими для гріха, а живими для Бога в Христі Ісусі.

12. Нехай, отже, не панує гріх у смертнім вашім тілі, щоб вам коритися його пожадливостям, 13. і не видавайте членів ваших гріхові як зброю неправедности, але воздайте себе Богові, як ожилих із мертвих, і члени ваші як зброю праведности. 14. Бо гріх не буде більш над вами панувати, тому що ви не під законом, а під ласкою.

15. Що ж, чи будемо грішити, бо ми не під законом, але під ласкою? О ні! 16. Хіба не знаєте, що ви слуги того, кому себе віддаєте як слуг на послух, кого слухаєтеся: чи то гріха – на смерть, чи то послуху – на праведність? 17. Та дяка Богові, що ви, бувши колись слугами гріха, з усього серця послухалися тієї науки, якої вас навчили.

 

Євангеліє: Мт. 26 зач.

Євангеліє від Матея 8, 14-23.

14. В той час, коли прийшов Ісус до Петра в хату, побачив його тещу, що лежала в гарячці. 15. Він доторкнувсь до її руки, і гарячка її покинула, і вона встала, і услуговувала йому.

16. І як настав вечір, принесли до нього багато біснуватих, і він словом вигнав духів і зцілив усіх недужих, 17. щоб збулося сказане пророком Ісаєю: він узяв наші недуги й поніс наші хвороби.

18. Побачивши силу народу навколо себе, Ісус велів відплисти на другий бік. 19. І приступив один книжник та сказав до нього:

– Учителю, куди б ти не пішов, я піду за тобою.

20. Ісус каже до нього:

– Лисиці мають нори і птиці небесні – гнізда, а Син чоловічий не має де голови прихилити.

21. Другий з учнів сказав до нього:

– Господи, дозволь мені піти спершу поховати мого батька.

22. Ісус сказав до нього:

Іди за мною і зостав мертвим ховати своїх мертвих.

23. Як він увійшов до човна, слідом за ним увійшли його учні.

Подія закінчиться.