Перейти до вмісту

Дата

Гру 15 2019
Expired!

Час

22:00

Св. прор. Софонії.

Апостол

1 Тим. 285 зач.

Перше Послання Апостола Павла до Тимотея 5, 1-10.

1. Сину Тимотею, зо старшим не поводься суворо, а радше умовляй його, як батька; молодших, як братів; 2. жінок старших, як матерів, а молодих, немов сестер, з всякою чистотою.

3. Шануй удовиць, тих, що справді вдови. 4. Коли яка удовиця має дітей або внуків, насамперед нехай вони навчаться шанувати власну родину й віддячуватися батькам, бо це вгодно Богові. 5. Справжня вдова й самотня на Бога покладає надію і пробуває день і ніч у молитвах та благаннях. 6. Котра ж розкошує, та, ще живучи, вмерла. 7. І це ти їм наказуй, щоб були бездоганні. 8. А коли хто про своїх, особливо ж про домашніх не дбає, той віри відцурався; він гірший, ніж невірний.

9. Удовицю вибирати не менш як шістдесятилітню, одного чоловіка жінку, 10. що має гарне ім’я в добрих ділах: що дітей виховала, приймала подорожніх, що святим ноги вмивала, що тим, які в горю, помагала, всяке добре діло совісно виконувала.

 

Євангеліє

Лк. 86 зач.

Євангеліє від Луки 17, 20-25.

20. В той час, як питали фарисеї Ісуса, коли прийде царство Боже, він відповів їм:

21. – Царство Боже прийде непомітно; ані не скажуть: ось воно тут – або: он там – бо царство Боже є між вами.

22. Далі сказав він до учнів:

Прийдуть дні, коли бажатимете побачити бодай один день сина чоловічого, та не побачите. 23. Скажуть вам ось тут він – або: он там. Не йдіть і не шукайте! 24. Бо як блискавка блискає й освічує від краю і до краю неба, так буде свого дня Син чоловічий. 25. Та перше він мусить багато страждати, і його відкине рід цей.

Подія закінчиться.