Перейти до вмісту

Дата

Чер 26 - 27 2020
Expired!

Св. прор. Єлисея. Св. Методія, патріарха Царгородського. Сострадання Пресвятої Богородиці.

Апостол: Рим. 85 зач.

Послання Апостола Павла до Римлян 3, 28 – 4, 3.

28. Браття, ми вважаємо, що чоловік оправдується вірою, без діл закону. 29. Хіба Бог – тільки юдеїв, а не й поган? Авжеж, і поган, 30. бо є лиш один Бог, що оправдує обрізаних завдяки вірі і необрізаних через віру. 31. То значить, отже, що ми вірою касуємо закон? Ні, навпаки, ми його стверджуємо.

1. Що. отже, скажемо, найшов Авраам, наш праотець, по тілу? 2. Бо коли Авраам оправдався ділами, він має похвалу, але не перед Богом. 3. Що бо говорить Писання? Повірив Авраам Богові, і це йому було пораховано за оправдання.

 

Євангеліє: Мт. 24 зач.

Євангеліє від Матея 7, 24 – 8, 4.

24. Сказав Господь: Кожен, хто слухає оці слова й виконує їх, подібний до розумного чоловіка, що збудував свій дім на скелі. 25. Полилася злива, розлились потоки, подули вітри й натиснули на той дім, та він не повалився, бо був збудований на скелі.

26. А кожний, хто слухає оці мої слова й не виконує їх, подібний до необачного чоловіка, який збудував свій дім на піску. 27. Полилась злива, розлились потоки, подули вітри й ударили на той дім, і він повалився, і руїна його була велика.

28. І як Ісус скінчив ці слова, народ не міг надивуватись його навчанню, 29. бо він навчав їх як повновладний, а не як їхні книжники.

1. Коли ж Ісус зійшов з гори, за ним ішла слідом сила народу. 2. І приступив до нього прокажений, вклонивсь йому і мовив:

– Господи, коли хочеш, можеш мене очистити.

3. Ісус простягнув руку й доторкнувся до нього, кажучи:

– Хочу, очисться!

І він негайно ж очистився від прокази. 4. Ісус промовив до нього:

– Гляди, не кажи нікому; іди, покажися священикові й принеси дар, приписаний Мойсеєм, їм на свідоцтво.

 

Подія закінчиться.