Перейти до вмісту

Дата

Лип 07 - 11 2020
Expired!

Св. прпмч. Февронії.

Апостол: Рим. 117 зач.

Послання Апостола Павла до Римлян 15, 7-16.

7. Браття, будьте приязні один до одного, як і Христос був до вас на Божу славу. 8. Кажу бо, що Христос став слугою обрізання ради Божої правди, щоб здійснити обітниці; що були дані отцям, 9. а погани щоб прославили Бога за його милосердя, як написано:

Тож прославлятиму тебе серед народів,
співатиму імені твоєму.

10. І знову каже: возрадуйтеся, погани, з його народом.

11. І знову:

Хваліте Господа всі народи.
Нехай його возхваляють усі люди.

12. І ще каже Ісая:

Буде паросток Єссея,
що встане панувати над народами.
На нього будуть надіятись народи.

13. Нехай же Бог надії сповнить вас усякою радістю та миром у вірі, щоб ви вельми збагатилися в надії, силою Духа Святого.

14. Та й я сам, мої брати, переконаний щодо вас, що й ви повні доброти, наповнені усяким знанням, і можете один одного напоумляти. 15. Коли я декуди написав вам трохи сміливіше, то зробив це, щоб вам пригадати, завдяки благодаті, яка дана мені Богом на те, 16. щоб я був служителем Христа Ісуса між поганами і виконував святу службу Божого євангелія, щоб жертва поган була милою і освяченою у Святім Дусі.

 

Євангеліє: Мт. 48 зач.

Євангеліє від Матея 12, 38-45.

38. В той час, приступивши до Ісуса, деякі з книжників та фарисеїв озвались до нього:

– Учителю, ми хочемо побачити знак від тебе.

39. Він у відповідь сказав їм:

– Лукаве кодло і перелюбне вимагає знаку, та знаку не буде йому дано, як тільки знак пророка Йони. 40. Як Йона був у нутрі кита три дні й три ночі, так буде Син чоловічий у лоні землі три дні й три ночі.

41. Люди ніневійські стануть на суді з цим родом і його засудять, бо вони покаялися на проповідь Йони, а тут – більше ніж Йона. 42. Цариця півдня стане на суді з цим родом і його засудить, бо вона прибула з кінця світу, щоб побачити мудрість Соломона, а тут – більше від Соломона.

43. Коли нечистий дух вийде а чоловіка, блукає по місцях безводних, шукаючи спочинку, та не находить. 44. Тоді каже: вернусь у дім свій, звідки я вийшов. Приходить і находить його порожнім, виметеним та прибраним. 45. Тоді він іде, бере з собою сім інших духів, гірших від себе, і вони входять і оселюються там, і останнє того чоловіка буде гірше, ніж перше.

Так буде і з цим лукавим родом.

Подія закінчиться.