Перейти до вмісту

Дата

Лип 28 2020 - Сер 01 2020
Expired!

Св. свщмч. Атеногена і десятьох учнів його.

Апостол: 1 Кор. 145 зач.

Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 10, 12-22.

12. Браття, кому здається, що він стоїть, нехай уважає, щоб не впав. 13. Вас не постигла ще спокуса понад людську силу. Бог вірний: він не допустить, щоб вас спокушувано над вашу силу, але разом із спокусою дасть вам змогу її перенести.

14. Тому, мої улюблені, втікайте від ідолопоклонства.

15. Я вам говорю як розумним: судіте самі, що кажу. 16. Чаша благословення, що ми благословляємо, хіба не є причастям крови Христа? Хліб, що ламаємо, не є причастям тіла Христа? 17. Тому що один хліб, ми многі – одне тіло, бо всі беремо участь у одному хлібі. 18. Гляньте на Ізраїля по тілу: хіба ті, що їдять жертви, не спільники з жертовником? 19. Що хочу цим сказати? Невже ідоложертовне є чимось? Або ідол є чимось? 20. Ні. Але те, що погани, коли що жертвують, то жертвують бісам, не Богові; я ж не хочу, щоб ви були спільниками бісів. 21. Не можете пити чаші Господньої і чаші бісівської; не можете бути учасниками столу Господнього і столу бісівського. 22. Чи нам призводити Господа до гніву? Чи ми міцніші від нього?

 

Євангеліє: Мт. 68 зач.

Євангеліє від Матея 16, 20-24.

20. В той час Ісус наказав учням, щоб вони нікому не казали, що він Христос.

21. 3 того часу Ісус почав виявляти своїм учням, що йому треба йти в Єрусалим і там багато страждати від старших, первосвящеників та книжників, і бути вбитим, і на третій день воскреснути.

22. Тоді Петро, взявши його набік, став йому докоряти:

– Пожалій себе, Господи! Нехай це не станеться з тобою!

23. Він обернувся і сказав Петрові:

– Геть від мене, сатано! Ти мені спокуса, бо думаєш не про Боже, а про людське.

24. Тоді Ісус сказав до своїх учнів:Коли хто хоче йти за мною, нехай зречеться себе самого, візьме хрест свій і йде за мною.

Подія закінчиться.