Перейти до вмісту

Дата

Гру 22 2019
Expired!

Свв. мчч. Мини, Єрмогена і Євграфа.

Апостол

2 Тим. 294 зач.

Друге Послання Апостола Павла до Тимотея 2, 20-26.

20. Сину Тимотею, у великім домі є не тільки золотий та срібний посуд, але й дерев’яний та глиняний; інший – на честь, інший ж – на нечесть. 21. Отже, як хто очиститься від цього, буде посудом на честь, освяченим, корисним для господаря, готовим на всяке добре діло.

22. Утікай від похотей молодечих, шукай справедливости, віри, любови, миру разом з тими, що взивають до Господа чистим серцем. 23. Від дурних та безглуздних питань ухиляйся: сам бо знаєш, що від них постають свари. 24. Слузі ж Господньому слід бути не сварливим, але до всіх привітним, здібним навчати, терпеливим, 25. що противників картає лагідно; може, Бог дасть, що вони колись покаються, щоб пізнали правду 26. і виплуталися з тенет диявола, який піймав їх, щоб виконували його волю.

 

Євангеліє

Лк. 97 зач.

Євангеліє від Луки 19, 37-44.

37. В той час, коли наблизився Ісус до спуску з Оливної гори, вся громада його учнів, радіючи, почала сильним голосом хвалити Бога за всі чуда, що бачили, 38. кажучи:

Благословен цар, що йде в ім’я Господнє!

Мир на небі і слава на висотах!

39. Деякі з фарисеїв, що були в юрбі, сказали йому:

– Учителю, заборони твоїм учням.

40. Він відповів:

– Кажу вам: коли ці замовчать, каміння кричатиме.

41. І як наблизився і побачив місто, він над ним заплакав, 42. кажучи:

– Якби й ти цього дня зрозуміло те, що веде до твого миру! Але тепер воно закрите перед твоїми очима. 43. Прийдуть бо дні на тебе, і вороги твої валом тебе оточать, і тебе обляжуть, і стиснуть тебе звідусіль; 44. вони розчавлять тебе і твоїх дітей, які будуть у тобі, і не зоставлять у тебе каменя на камені, за те, що ти не зрозуміло часу твоїх відвідин.

Подія закінчиться.