Перейти до вмісту

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та депутатський корпус обласної ради висловлюють глибокі, щирі співчуття з приводу непоправної втрати – смерті Владики Мілана Шашіка.

Сумна звістка облетіла наш край: на 68 році життя пішов у кращі світи  єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік.

Мілан Шашік очолював Мукачівську греко-католицьку єпархію як Апостольський Адміністратор від 12 листопада 2002 року, а 17 березня 2010 – був призначений правлячим єпископом-ординарієм.

Не стало людини,  яка глибоко розуміла духовні потреби наших краян,   прагнула творити добро,  нести мир,  злагоду,  взаєморозуміння між людьми різних конфесій, що на Закарпатті так важливо.

Усі краяни для нього були рідними сестрами і братами во Христі. Не шкодуючи свого часу,  до останку, віддаючи свої сили, він навідував найвіддаленіші гірські села та присілки– їздив скрізь, де були потрібні його щире слово і добрі богоугодні справи. До нього тягнулися люди від малого до літнього, йому вірили і довіряли!

Владика Мілан Шашік залишив світлий спомин і незгладимий слід у людських серцях і пам’яті!

Пройдуть роки, десятиліття та новому поколінню, яке прийде у цей, неспокійний світ,– храми, церкви, які він  благословив на будівництво, нагадуватимуть про нього,  як про  мудрого,  далекоглядного пастиря,  який свято виконував свої,  дані Всевишньому обітниці, і самовіддано,  до останнього подиху,  утверджував у нашому такому складному житті і світі воістину Божественні Віру, Надію і Любов.

Світла і вічна пам’ять про єпископа Мілана Шашіка довго житиме у серцях закарпатців!

 

https://zakarpat-rada.gov.ua/holova-zakarpatskoji-oblasnoji-rady-myhajlo-rivis-ta-deputatskyj-korpus-oblasnoji-rady-vyslovlyuyut-hlyboki-schyri-spivchuttya-z-pryvodu-nepopravnoji-vtraty-smerti-vladyky-milana-shashika/