Молитовний намір Папи на березень 2021: сповідь

Представляючи молитовний намір на березень, Святіший Отець наголошує на радості, що випливає з Таїнства Покаяння, яке є зустріччю любові й милосердя Бога та людини.

Представляючи молитовний намір на березень, Святіший Отець наголошує на радості, що випливає з Таїнства Покаяння, яке є зустріччю любові й милосердя Бога та людини. «Коли я йду сповідатися, то це для того, щоб оздоровитися, вилікувати свою душу. Щоб повернутися духовно здоровішим. Щоб перейти від нужденності до милосердя», — підкреслює Папа Франциск. У черговому відео він представив молитовний намір на березень для тих, хто моляться в намірах Папи, зокрема, для членів Всесвітньої мережі молитви Папи, відомої також як «Апостольство молитви», пише Vatican News.

Березень збігається із Великим Постом, протягом якого, своєю чергою, лунає особливий заклик до навернення. Чотиридесятниця — це час, коли навіть ті, хто нечасто сповідається, приступають до цього святого таїнства, щоб належно приготуватися до зустрічі з Воскреслим. Тож саме сповіді присвячено молитовний намір, представляючи який, Святіший Отець наголошує на тому, що в її центрі «перебувають не гріхи, які визнаємо, але Божа любов, яку отримуємо і якої завжди потребуємо».

«Центром сповіді є Ісус, який чекає на нас, вислуховує нас та прощає нам. Запам’ятаймо це: у Божому серці на першому місці є ми, а не наші помилки», — закликає Папа. Він запрошує молитися за те, «щоб ми з оновленою глибиною переживали Таїнство Примирення, щоб насолодитися прощенням і безмежним Божим милосердям». «І молімося, — додає він на завершення, — щоби Бог посилав своїй Церкві милосердних священників, а не мучителів».
Джерело: CREDO: https://credo.pro/2021/03/285610